fbpx
Search
Close this search box.
sku: 147601 Kategooria:

Terra

325.00 

10 laos

TERRA biokamin aitab hubaseid suve- ning talveõhtuid pikendada, andes kodule hinge ja tunde, et oled hoitud. 

Mordernne ning silmapaistev klaasist biokamin TERRA on kõrge ja stiilne sisustuselement, mis sobib hästi nii sise- kui ka väliala ilmestamiseks. Toote ülemises osas asub vastupidav ümar klaas ning alumises osas kvaliteetne musta värvi metallist korpus. Lisaks oma stiilsele disainile paistab TERRA silma kauni ja kauakestva leegiga, mis  paistab kaugele.

Täida küttepaak bioetanooliga ning naudi kauni leegi põlemist oma elutoas, rõdul või terrassil. Biokamin ei vaja töötamiseks voolu, korstent, ventilatsioone ega lõõre, sest põlemisel ei teki vingu ega suitsu. Tõsta see kõige õigemasse kohta oma kodus ja saa osa TERRA hubasusest.

Biokamin Terra

Toote omadused:

– Klaasi- ja metallikombinatsioon

– Kõrgem ja suurem võrreldes teiste Fugo mudelitega

Bioetanool põleb kütusemahutis

– Põlemise aeg liitri bioetanooliga kuni 5 tundi

– Leegi kustutamiseks kaasas metallist leegi summutaja

– Sobib kasutamiseks nii toas kui ka õues

– Korduvkasutatav ja pika kasutusajaga

– Lihtne kasutada ja liigutada

– Ideaalne biokamin õue, terrassile või rõdule

Mõõdud – 37.6 x 87 cm

Kaal – 11.5 kg

Põlemisaeg* – kuni 5 tundi

Hea teada! Biokamina kütuseks on bioetanooli, mis on 100% looduslik etanool. Bioetanool põleb suitsu- ja vinguvabalt ning eraldab soojust, veeauru ning väikeses koguses süsihappegaasi. Tänu sellele sobivad meie biokaminad kasutamiseks nii toas kui ka õues. Kasutamisel tuleb jälgida üldist tuleohutust ning ohutuskaugust esemetest.

Toote kasutamiseks vajalik bioetanool ei kuulu komplekti. Telli endale bioetanool siit.

* Toote põlemisaeg on umbkaudne, sõltudes temperatuurist, õhukvaliteedist ning bioetanooli kvaliteedist. Antud põlemisaeg on mõõdetud tubastes tingimustes kasutades 1 liitrit meie e-poes müüdavat bioetanooli.

Kui sul tekkis veel küsimusi, siis tutvu korduma kippuvate küsimustega siin või lisa biokamin Terra ostukorvi ja naudi rahustavat ning lõõgastavat elavat tuld juba peagi oma uue biokaminaga.

325.00 

10 laos

Lisa hõlpsalt ostukorvi

[]