fbpx
Search
Close this search box.
sku: 147633 Kategooriad: ,

Bioetanool 1L

7.00 

10 laos

Biokaminate kütuseks kasutatakse bioetanooli. Bioetanool on mõeldud kasutamiseks Fugo ning kõigi teiste tootjate biokaminates. 100% looduslik bioetanool ei tekita põlemisel suitsu ega vingu ning sobib tänu sellele kasutamiseks nii toas kui ka õues. Täida biokamina metallsisu ehk kütusepaak bioetanooliga ning süüta vedelik tiku või süütajaga põlema. 

Meie bioetanool on toodetud Eestis ning tegu on kvaliteetse etanooliga, mis ei eralda ebameeldivat lõhna. Põlemisanumasse valades võib tunda etanoolile omast lõhna. Edaspidi lõhna tunda pole. Kõigi meie e-poes müüdavate biokaminate põlemisajad on toodud kasutades antud bioetanooli. Teiste tootjate bioetanooli kasutades võib biokaminate põlemisaeg muutuda.

biokaminad-betoonist
bioetanool-biokaminale
betoonist-biokamin-käsitöö

Bioetanool eraldab põlemisel soojust, veeauru ja süsihappegaasi. Kuigi süsihappegaasi kogus on väike, soovitame siiski vahepeal tube tuulutada, tänu sellele on võimalik tagada tubades värske õhk ja õhu liikumine.

Bioetanool ei kuulu biokaminat tellides komplekti. Ühest pudelist bioetanoolist jätkub sõltuvalt biokaminast 5-10 tunniks. Erandiks on mudel Venus, mille kütuseanum on oluliselt suurem teistest mudelitest ning selle toote puhul jätkub 1L pudelist bioetanoolist umbes tunniks ajaks. 

Tegu on tuleohtliku tootega, mis süttib koheselt. Seetõttu on keelatud bioetanooli lisada põlevasse tootesse! Kui toode põleb, siis tuleb enne bioetanooli juurde lisamist toode kindlasti kustutada ning alles seejärel on võimalik valada juurde piisav kogus bioetanooli.

Lisa endale sobiv arv pudeleid ostukorvi ja naudi Fugo mõnusat leegi- ja värvidemängu.

7.00 

10 laos

Lisa hõlpsalt ostukorvi

[]