fbpx
Search
Close this search box.
sku: 147603 Kategooria:

Luna

225.00 

23 laos

Meeleolukad õhtud sõprade või perega. Romantiline pokaal veini. Biokamina Luna leegi põlemise hääl.

LUNA lauapealse biokaminaga lood romantilise ja soojendava atmosfääri oma elu- või magamistuppa, sest kamin on ruumi süda. Ruumi süda, mis lisab killukese hingesoojust igasse argipäeva.

Ümara klaasi ja musta ümarast metallist korpusega biokamin LUNA. Ideaalse kõrgusega, mis sobitub ideaalselt nii põrandale, madalamale riiulile kui ka köögilauale. Samas ka suurepärane valgus- ja soojuselement terrassile või rõdule.

Unusta vajadus küünalde ja valguskettide järele. Fugo biokaminad ei vaja töötamiseks voolu ega muud kaabliühendust. Samuti pole vaja korstent, venilatsioone ega lõõre, sest põlemisel ei teki midagi peale soojuse, veeauru ja vähesel määral süsihappegaasi. Täida mahuti bioetanooliga ning naudi ja imetle kaunist tuleleeki.

Biokamin Luna
Biokamin Luna

Toote omadused:

– Stiilne ja ajatu disain

– Valmistatud kvaliteetsest klaasist ja mustaks värvitud metallist

– Bioetanool põleb kütusemahutis

– Põlemise aeg kuni 5 tundi

– Leegi kustutamiseks kaasas metallist leegi summutaja

– Pehmendused metallkopruse all, vältimaks tööpinna kahjustumist

– Sobib kasutamiseks nii toas kui ka õues

– Korduvkasutatav ja pika kasutusajaga

Lihtne kasutada ja liigutada

Mõõdud – 37.6 x 34.3 cm

Kaal – 4.5 kg

Põlemisaeg* – kuni 5 tundi

Põlemisaeg – täites Luna metallanuma 1 liitri bioetanooliga, põleb see toatingimustes ligi 5 tundi. Seejärel on võimalik anum uuesti bioetanooliga täita ning jälle süüdata.

Hea teada! Biokaminad vajavad põlemiseks bioetanooli, mis on 100% looduslik etanool. Bioetanool põleb suitsu- ja vinguvabalt ning eraldab ainult soojust, veeauru ning väikeses koguses süsihappegaasi. Sarnaselt hingamisele. Tänu sellele sobivad meie biokaminad kasutamiseks nii tubastes tingimustes kui ka õues. Kasutamisel tuleb jälgida üldist tuleohutust ning ohutuskaugust esemest.

Toote kasutamiseks vajalik bioetanool ei kuulu komplekti. Telli endale bioetanool siit.

* Toote põlemisaeg on umbkaudne, sõltudes temperatuurist, õhukvaliteedist ning bioetanooli kvaliteedist. Antud põlemisaeg on mõõdetud tubastes tingimustes ning kasutatud on meie e-poes müüdavat bioetanooli.

Saa biokaminate kohta rohkem teada ja tutvu korduma kippuvate küsimustega siin.

225.00 

23 laos

Lisa hõlpsalt ostukorvi

[]