fbpx
Search
Close this search box.
sku: 147692 Kategooriad: ,

Bioetanool 5L

26.00 

13 laos

Biokamina kütus bioetanool. Bioetanool on mõeldud kasutamiseks Fugo ja teiste tootjate biokaminates. 100% looduslik etanool ei tekita põlemisel suitsu ega vingu ning sobib tänu sellele kasutamiseks nii toas kui ka õues. Täida biokamina biopõleti ehk kütusepaak bioetanooliga ning süüta vedelik pika tiku või süütajaga põlema. 

Mugav 5 liitrine bioetanooli kanister võimaldab nautida biokaminate kaunist leeki ja nendega kaasnevat soojust pikki tunde järjest.

 

Meie bioetanool on toodetud Eestis. Kõigi toodete põlemisajad on toodud välja antud bioetanooli põlemise kiirust arvesse võttes. Teiste tootjate bioetanooli kasutades võib biokaminate põlemisaeg muutuda.

Põlemisanumasse valades võib tunda etanoolile omast lõhna, põlemisel lõhna pole. 

suur-biokamin-õues

Bioetanool eraldab põlemisel soojust, veeauru ja süsihappegaasi. Kuigi süsihappegaasi kogus on väike, soovitame siiski vahepeal tube tuulutada, tänu sellele on võimalik tagada tubades värske õhk ja õhu liikumine.

Bioetanool ei kuulu biokaminat tellides komplekti. Ühest pudelist bioetanoolist jätkub sõltuvalt biokaminast 5-10 tunniks. 5 liitrise bioetanooli kanistriga on võimalik nautida elavat tuld kuni 50 tundi. Lisa endale sobiv arv pudeleid või kanistreid ostukorvi ja naudi Fugo mõnusat leegi- ja värvidemängu.

Tegu on tuleohtliku tootega, mis süttib koheselt. Seetõttu on keelatud bioetanooli lisada põlevasse tootesse! Kui toode põleb, siis tuleb enne bioetanooli juurde lisamist toode kindlasti kustutada ning alles seejärel on võimalik valada juurde piisav kogus bioetanooli.

26.00 

13 laos

Lisa hõlpsalt ostukorvi

[]