fbpx
Search
Close this search box.
sku: 147691 Kategooria:

Saturn

70.00 

6 laos

Loo oma kodust hubane paik, kust lahkuda on keeruline. Käsitööna Eestis valminud betoonist biokamin SATURN toob elava tule lihtsalt Sinu koju. Biokamina kütuseks on bioetanool, mis ei tekita vingu ega suitsu. Tänu sellele saab biokaminat kasutada nii toas kui ka õues.

Dekoratiivne ja kergelt soojust eraldav silmapaistev biokamin SATURN loob ruumi hubase atmosfääri ja kodutunde. Nurgelised vormid ja pehme leek sulanduvad efekselt ühtseks tervikuks ning tänu sellele on SATURNIST saanud meie ning meie klientide kindel lemmik. Lihtne kuid silmapaistev disain sobitub hästi ka kõigi teiste sisustuselementidega ning SATURN on mõnus disainielement isegi siis kui see ei põle.

Lihtne paigaldada, kasutada ja liigutada. Aseta toode kindlale pinnale, täida kütusepaak bioetanooliga ning süüta põlema. Liiguta seda vastavalt vajadusele köögist elutuppa, vannitoast magamistuppa või terrassilt sauna. See on lihtne ja ohutu! Meie kaminad ei vaja töötamiseks voolu ega muud kaabliühendust, samuti pole vaja korstent, ventilatsiooni ega lõõre, sest põlemisel ei teki vingu ega suitsu.

mis-on-biokamin-väike-betoonist
betoonist-biokamin-elava-tulega
betoonist-biokamin-käsitöö

Toote omadused:

• Silmapaistev halli värvi disain

• Valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest betoonist

• Bioetanool põleb roostevabast terasest kütusemahutis

• Toote all on vilt, takistamaks laua kahjustumist

• Kõik mudelid sobivad kasutamiseks nii toas kui ka õues

• Korduvkasutatav ja pika kasutusajaga

• Lihtne kasutada ja liigutada

• Käsitööna Eestis valminud. Kõik betoonist biokaminad valmistame me ise ning tänu sellele on iga toode ainulaadne

Mõõdud – 15.5 x 10 cm

Põlemisaeg – 55 minutit

Biokaminat võib järjest põletada kuni 4 tundi. Peale seda jäta toode mõneks ajaks jahtuma ning süüta peatselt uuesti. Sellega väldid võimalust, et toode ja tööpind võivad minna liiga kuumaks ja saada kahjustusi.

Hea teada! Biokaminad vajavad põlemiseks bioetanooli, mis on 100% looduslik etanool. Bioetanool põleb suitsu- ja vinguvabalt ning eraldab ainult soojust, veeauru ning väikeses koguses süsihappegaasi. Tänu sellele sobivad meie biokaminad kasutamiseks nii tubastes tingimustes kui ka õues. Kasutamisel tuleb jälgida üldist tuleohutust ning ohutuskaugust esemest.

Toote kasutamiseks vajalik bioetanool ei kuulu komplekti. Telli endale bioetanool siit.

Telli biokamin SATURN endale koju ja naudi elava tule rahustavat ja puhastavat mõju. Kui Sul aga tekkis biokaminate kohta küsimusi, siis tutvu enne tellimist korduma kippuvate küsimustega siin.

70.00 

6 laos

Lisa hõlpsalt ostukorvi

[]