fbpx
Search
Close this search box.
sku: 147689 Kategooria:

Venus

109.00 

5 laos

Kui naudid küünlaid ning elus leegiga kaasnevat hubast meeleolu, siis on betoonist biokamin VENUS midagi sulle. VENUS muudab ruumi hubaseks ning lõõgastavaks kohaks, kus päeva stressist vabaneda ning veeta aega oma armastatud inimestega.

VENUS lauapealne biokamin on valminud käsitööna ning on betoonist. Tänu oma massiivsusele on see tõeline pilgupüüdja, mis lummab oma suure leegiga. Kasuta laual, riiulil, terrassil või trepil ning naudi elavat tuld oma kodus.

See stiilne ja silmapaistev biokamin on alternatiiv küünaldele ja gaasilampidele, vajades põlemiseks vaid bioetanooli. Meie kaminad ei vaja töötamiseks voolu ega muud kaabliühendust, samuti pole vaja korstent, ventilatsiooni ega lõõre, sest põlemisel ei teki vingu ega suitsu. Aseta biokamin lauale või muule stabiilsele pinnale, täida bioetanooliga ning süüta põlema.

elava-tule-kogemus-sinu-kodus-biokaminaga

Toote omadused:

• Silmapaistev halli värvi disain

• Valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest betoonist

• Bioetanool põleb roostevabast terasest kütusemahutis

• Toote all on vilt, takistamaks laua kahjustumist

• Leegi kustutamiseks kaasas metallist leegi summutaja

• Kõik Fugo mudelid sobivad kasutamiseks nii toas kui ka õues

• Korduvkasutatav ja pika kasutusajaga

• Lihtne kasutada ja liigutada

• Käsitööna Eestis valminud. Kõik betoonist biokaminad valmistame me ise ning tänu sellele on iga toode ainulaadne

Mõõdud – 45x10x9cm

Põlemisaeg ühe täitmisega – 50 minutit

Soovitame biokaminat järjest mitte kauem kui 4h põletada. Nii väldid toote ja tööpinna liiga kuumaks minemist ning võimalike kahjude tekkimist. Kui soovid toodet kauem järjest põletada, siis liiguta see uude kohta.

Hea teada! Biokaminad vajavad põlemiseks bioetanooli, mis on 100% looduslik etanool. Bioetanool põleb suitsu- ja vinguvabalt ning eraldab ainult soojust, veeauru ning väikeses koguses süsihappegaasi. Tänu sellele sobivad meie biokaminad kasutamiseks nii tubastes tingimustes kui ka õues. Kasutamisel tuleb jälgida üldist tuleohutust ning ohutuskaugust esemest. Tellimisel lisame pakki detailse kasutusjuhendi.

Toote kasutamiseks vajalik bioetanool ei kuulu komplekti. Telli endale bioetanool siit.

Telli biokamin VENUS endale koju ja naudi elava tule rahustavat ja puhastavat mõju. Kui Sul aga tekkis biokaminate kohta küsimusi, siis tutvu enne tellimist korduma kippuvate küsimustega siin.

109.00 

5 laos

Lisa hõlpsalt ostukorvi

[]