fbpx
sku: 147689-1 Kategooria:

Venus

87.00 

2 laos

Kui naudid küünlaid ning elus leegiga kaasnevat hubast meeleolu, siis on betoonist biokamin VENUS midagi sulle. VENUS muudab ruumi hubaseks ning lõõgastavaks kohaks, kus päeva stressist vabaneda ning veeta aega oma armastatud inimestega.

VENUS lauapealne biokamin on valminud käsitööna ning on betoonist. Tänu oma massiivsusele on see tõeline pilgupüüdja, mis lummab oma suure leegiga. Kasuta laual, riiulil, terrassil või trepil ning naudi elavat tuld oma kodus.

See stiilne ja silmapaistev biokamin on alternatiiv küünaldele ja gaasilampidele, vajades põlemiseks vaid bioetanooli. Meie kaminad ei vaja töötamiseks voolu ega muud kaabliühendust, samuti pole vaja korstent, ventilatsiooni ega lõõre, sest põlemisel ei teki vingu ega suitsu. Aseta biokamin lauale või muule stabiilsele pinnale, täida bioetanooliga ning süüta põlema!

VENUS kasutab põlemiseks tunnis u 1L bioetanooli ja tänu sellele eraldab see ka soojust keskmisest rohkem. Soovitame antud mudelit eelkõige suurematesse ruumidesse, väiksematesse ruumidesse soovitame meie väiksemaid mudeleid MARSi ja SATURNi. 

elava-tule-kogemus-sinu-kodus-biokaminaga

Toote omadused:

Käsitsi valmistatud – iga toode on tänu sellele natuke erinev ning toote värvus võib ajapikku muutuda 

Silmapaistev hall värvus

Valmistatud vastupidavast betoonist

Bioetanool põleb roostevabast terasest kütusemahutis

Leegi kustutamiseks kaasas kustutamise plaat

Toote all vilt, takistamaks laua kahjustumist

Sobib kasutamiseks nii toas kui ka õues

Korduvkasutatav ja pika kasutusajaga

Lihtne kasutada ja liigutada

Mõõdud – 45x10x9cm

Põlemisaeg ühe täitmisega – 50 minutit

Maksimaalne järjestikune põletamise aeg – 4 tundi

Hea teada! Biokaminad vajavad põlemiseks bioetanooli, mis on 100% looduslik etanool. Bioetanool põleb suitsu- ja vinguvabalt ning eraldab ainult soojust, veeauru ning väikeses koguses süsihappegaasi. Tänu sellele sobivad meie biokaminad kasutamiseks nii tubastes tingimustes kui ka õues. Kasutamisel tuleb jälgida üldist tuleohutust ning ohutuskaugust esemest. Tellimisel lisame pakki detailse kasutusjuhendi.

Toote kasutamiseks vajalik bioetanool ei kuulu komplekti. Telli endale bioetanool siit.

* Toote põlemisaeg on umbkaudne, sõltudes temperatuurist, õhukvaliteedist ning bioetanooli kvaliteedist. Antud põlemisaeg on mõõdetud tubastes tingimustes ning kasutatud on meie e-poes müüdavat bioetanooli.

Saa biokaminate kohta rohkem teada ja tutvu korduma kippuvate küsimustega siin.

87.00 

2 laos

Lisa hõlpsalt ostukorvi

[]