fbpx
Search
Close this search box.
sku: 147613 Kategooria:

Mars

65.00 

1 laos

Kas oled kunagi mõelnud, et elav tuli võiks olla osa Sinu vanniskäigu rituaalist? Või et võiksid elava tule soovi korral kasvõi magamistuppa raamatut lugema minnes kaasa võtta?

Kes on juba avastanud kiirelt populaarsust koguva biokamina, teab selle eeliseid. Kliendid armastavad biokamina paindlikkust ja mobiilsust. Samuti on see üks keskkonnasõbralikumaid ja lihtsaima hooldusega kaminaid turul.

Seda kõike kinnitab MARS – väike kompaktne lauapealne betoonist biokamin. Hall värvus, mitmetahulisus ning silmapaistev leek loovad ilusa vormi, tänu millele tekib ruumi koheselt hubane atmosfäär ning kodutunne.

Ideaalne lahendus jahedateks talveõhtuteks. Põleta lauakaminat küünalde asemel ning saa osa imekaunist leegi- ja värvidemängust. Meie kaminad ei vaja töötamiseks voolu, samuti pole vaja korstent, sest põlemisel ei teki vingu ega suitsu.

mars-biokamin-lauale
väike-lauakamin-betoonist-fugo
väike-betoonist-biokamin-mars

Toote omadused:

Silmapaistev hall värvus

Valmistatud vastupidavast betoonist

Bioetanool põleb roostevabast terasest kütusemahutis

Toote all vilt, takistamaks laua kahjustumist

Sobib kasutamiseks nii toas kui ka õues

Korduvkasutatav ja pika kasutusajaga

Lihtne kasutada ja liigutada

Käsitsi valmistatud – iga toode on tänu sellele natuke erinev ning toote värvus võib ajapikku muutuda

Mõõdud – 9 x14 cm

Põlemisaeg – 45 minutit

Me ei soovita biokaminat põletada üle 4h järjest. Peale 4h soovitame lasta biokaminal jahtuda.

Hea teada! Biokaminad vajavad põlemiseks bioetanooli, mis on 100% looduslik etanool. Bioetanool põleb suitsu- ja vinguvabalt ning eraldab ainult soojust, veeauru ning väikeses koguses süsihappegaasi. Tänu sellele sobivad meie biokaminad kasutamiseks nii tubastes tingimustes kui ka õues. Kasutamisel tuleb jälgida üldist tuleohutust ning ohutuskaugust esemest.

Toote kasutamiseks vajalik bioetanool ei kuulu komplekti. Telli endale bioetanool siit.

* Toote põlemisaeg on umbkaudne, sõltudes temperatuurist, õhukvaliteedist ning bioetanooli kvaliteedist. 45 minutit põlemisaega on mõõdetud tubastes tingimustes ning kasutatud on meie e-poes müüdavat bioetanooli.

Telli biokamin MARS endale koju ja naudi elava tule rahustavat ja puhastavat mõju. Kui Sul aga tekkis biokaminate kohta küsimusi, siis tutvu enne tellimist korduma kippuvate küsimustega siin.

65.00 

1 laos

Lisa hõlpsalt ostukorvi

[]