fbpx
sku: 147690 Kategooria:

Mercury

125.00 

1 laos

Meeleolukad õhtud sõprade või perega. Romantiline pokaal veini. Leegi põlemise hääl.

MERCURY lauapealse biokaminaga lood romantilise ja soojendava atmosfääri oma elu- või magamistuppa, sest kamin on ruumi süda. Ruumi süda, mis lisab killukese luksust igasse argipäeva.

Ümara klaasi ja hõbedase ümarast metallist korpusega biokamin MERCURY. Ideaalse kõrgusega, mis sobitub ideaalselt nii põrandale, madalamale riiulile kui ka köögilauale, samas ka suurepärane valgus- ja sooduselement terrassile või rõdule.

Unusta vajadus küünalde ja valguskettide järele. Fugo biokaminad ei vaja töötamiseks voolu ega muud kaabliühendust. Samuti pole vaja korstent, venilatsioone ega lõõre, sest põlemisel ei teki midagi peale soojuse, veeauru ja vähesel määral süsihappegaasi. Täida mahuti bioetanooliga ning naudi ja kuula kaunist tuleleeki.

mis-on-biokamin

Valmistatud kvaliteetsest klaasist ja hõbedat värvi metallist

Bioetanool põleb roostevabast terasest kütusemahutis

Leegi kustutamiseks kaasas metallist leegi summutaja

Jalad metallkopruse all, vältimaks tööpinna kahjustumist

Sobib kasutamiseks nii toas kui ka õues

Korduvkasutatav ja pika kasutusajaga

Lihtne kasutada ja liigutada

Mõõdud – 20×38 cm

Põlemisaeg – täites Mercury metallanuma bioetanooliga, põleb see umbes 55 minutit. Seejärel on võimalik anum uuesti bioetanooliga täita ning jälle süüdata.

Maksimaalne järjestikune põletamise aeg – 140 minutit

Hea teada! Biokaminad vajavad põlemiseks bioetanooli, mis on 100% looduslik etanool. Bioetanool põleb suitsu- ja vinguvabalt ning eraldab ainult soojust, veeauru ning väikeses koguses süsihappegaasi. Tänu sellele sobivad meie biokaminad kasutamiseks nii tubastes tingimustes kui ka õues. Kasutamisel tuleb jälgida üldist tuleohutust ning ohutuskaugust esemest.

Toote kasutamiseks vajalik bioetanool ei kuulu komplekti. Telli endale bioetanool siit.

* Toote põlemisaeg on umbkaudne, sõltudes temperatuurist, õhukvaliteedist ning bioetanooli kvaliteedist. Antud põlemisaeg on mõõdetud tubastes tingimustes ning kasutatud on meie e-poes müüdavat bioetanooli.

Saa biokaminate kohta rohkem teada ja tutvu korduma kippuvate küsimustega siin.

125.00 

1 laos

Lisa hõlpsalt ostukorvi

[]