fbpx
sku: 147682 Kategooria:

Jupiter

225.00 

3 laos

JUPITER klaasist biokamin aitab hubaseid suve- ning talveõhtuid pikendada, andes kodule hinge ja tunde, et oled hoitud. 

Mordernne ning silmapaistev klaasist biokamin JUPITER on kõrge ja stiilne sisustuselement, mis sobib hästi nii sise- kui ka väliala interjööri ilmestamiseks. Toote ülemises osas asub vastupidav ümar klaas ning alumises osas kvaliteetne musta värvi metallist korpus. Lisaks oma stiilsele disainile paistab JUPITER silma kauni leegiga, mis on maapinnast kõrgemal ning paistab kaugele.

Täida küttepaak bioetanooliga ning naudi kauni leegi põlemist oma elutoas, rõdul või terrassil. Biokamin ei vaja töötamiseks voolu, samuti pole vaja korstent, ventilatsioone ega lõõre, sest põlemisel ei teki vingu ega suitsu. Tõsta see kõige õigemasse kohta oma kodus ja saa osa JUPITERI hubasusest.

fugo-kõrge-biokamin-elava-tulega
kõrge-biokamin-õue-ja-terrassile
kõrge-biokamin-metallist-õue-ja-tuppa

Klaasi- ja metallikombinatsioon

Kõrgem ja suurem võrreldes teiste Fugo mudelitega

Bioetanool põleb roostevabast terasest kütusemahutis

Leegi kustutamiseks kaasas metallist leegi summutaja

Sobib kasutamiseks nii toas kui ka õues

Korduvkasutatav ja pika kasutusajaga

Lihtne kasutada ja liigutada

Ideaalne biokamin õue, terrassile või rõdule

 

Mõõdud – 94x30cm

Põlemisaeg – 45 minutit

Maksimaalne järjestikune põletamise aeg – 2 tundi

Hea teada! Biokamina kütuseks on bioetanooli, mis on 100% looduslik etanool. Bioetanool põleb suitsu- ja vinguvabalt ning eraldab soojust, veeauru ning väikeses koguses süsihappegaasi. Tänu sellele sobivad meie biokaminad kasutamiseks nii toas kui ka õues. Kasutamisel tuleb jälgida üldist tuleohutust ning ohutuskaugust esemest.

Toote kasutamiseks vajalik bioetanool ei kuulu komplekti. Telli endale bioetanool siit.

* Toote põlemisaeg on umbkaudne, sõltudes temperatuurist, õhukvaliteedist ning bioetanooli kvaliteedist. Antud põlemisaeg on mõõdetud tubastes tingimustes ning kasutatud on meie e-poes müüdavat bioetanooli.

Kui sul tekkis veel küsimusi, siis tutvu korduma kippuvate küsimustega siin või lisa Jupiter ostukorvi ja naudi rahustavat ning lõõgastavat elavat tuld juba peagi oma uue biokaminaga.

225.00 

3 laos

Lisa hõlpsalt ostukorvi

[]